Öğrenciler “Küçük Prens” masalını sahneledi

Özel Sanko İlkokulu Sahne Sanatları Kulübü öğrencileri, Antoine de Saint-Exupéry tarafından...
Öğrenciler “Küçük Prens” masalını sahneledi

Özel Sanko İlkokulu Sahne Sanatları Kulübü öğrencileri, Antoine de Saint-Exupéry tarafından kaleme alınan “Küçük Prens” hikayesini Yaratıcı Drama teknikleri kullanarak büyüleyici bir performansla sahneledi.

Sanko Okulları Abdulkadir Konukoğlu Spor ve Kültür Merkezi Konferans Salonunda sahnelenen oyunda, sevginin emek gerektirdiği, sorumluluk bilinci gibi değerlere atıfta bulunuldu. Anasınıfı, ilkokul öğrencileri, veliler ve okul yöneticileri tarafından büyük beğeni toplayan oyunun ardından söz alan Özel Sanko İlkokul Müdürü Hülya Bingül, Kulüp öğrencilerinin çok çalışarak sahnede güzel bir performans sergilediklerini söyledi. Bingül, oyunun sahneye uyarlanması ve yönetmenliğini yapan Yaratıcı Drama Öğretmeni Canan Karhan Çakır’ı ve oyunun dekorlarını tasarlayıp hazırlayan Resim Öğretmeni Merve Ölçer’i kutladı.

YAŞAM
Haber Merkezi
15.03.2017
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin