Öğretmenevinde yeni imaj

Öğretmenevinde yeni imaj

Gaziantep Öğretmenevi Müdürü Hüseyin İnal, birçok yenilik özellikle de Gaziantep’in yöresel lezzetlerini de katarak Öğretmenevine yeni bir imaj getirdiklerini söyledi.

Gaziantep Öğretmenevi imajını değiştirdi. Görsel olarak da güzel bir mekan olan Öğretmenevi yeni personeller, açılan bölümler ve yöresel lezzetlerimiz de dahil edilerek daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefledi.

Gaziantep Öğretmenevi Müdürü Hüseyin İnal, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Yemek çeşitlerimiz yöresel tatlarla lezzetlendi. Personel, yeni kıyafetleriyle daha şık görünüm kazandı. Güleryüz ve iyi hizmet parolamızdır. Yepyeni dekorasyonuyla imaj değiştiriyoruz. Çay bahçemizde de daha çok personelle hızlı hizmet veriyoruz.

Öğretmenevi sadece öğretmenlere ve kamuda çalışan personellere değil, tüm halkımıza hizmet vermektedir. Tüm vatandaşlarımız otel hizmetimizden, lokantamızdan, çay bahçemizden ve kuaförümüzden her zaman faydalanabilmektedir. Tüm halkımızı Öğretmenevi’mizde sunulan bu hizmetlerden faydalanmaya davet ediyorum.”

GÜNDEM
Haber Merkezi
11.07.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin