Ökkeş Ağcabay "Vatandaşlarımızın yanındayız"

Ökkeş Ağcabay "Vatandaşlarımızın yanındayız"

Bir süre önce 13 derneğin bir araya gelerek oluşturduğu Şura İnsan Hakları Sosyal Kültürel Yardımlaşma Ve Dayanışma Federasyonu Gaziantep’te çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Federasyon Genel Başkanı Ökkeş Ağcabay, bağlı dernekler sayesinde yoksul ailelere ulaştıklarını bildirdi.

“YOKSUL AİLELERİMİZE YARDIMCI OLUYORUZ”

Şura İnsan Hakları Sosyal Kültürel Yardımlaşma Ve Dayanışma Federasyonu Genel Başkanı Ökkeş Ağcabay, bağlı dernekler vasıtasıyla tüm Gazianteplilerin yanında olduklarını anlattı. Ağcabay, dernekler aracılığıyla mağdur ailelere de ulaşarak onlara yardımcı olduklarını dile getirdi. Ağcabay açıklamasında, “13 farklı derneğin bir araya gelerek oluşturduğu federasyonumuz sadece Gaziantep’te değil yurt ve yurt dışında da faaliyetlerini sürdürüyor. Bu faaliyetler arasında yoksul ailelere ulaşmak ve onlara yardımcı olmakta var. Ulaştığımız yoksul ailelere elimizden gelen yardımları yapıyoruz” dedi.

“GAZİANTEP’İ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİYORUZ”

Kuruldukları günden bu yana Gaziantep’i her platformda en iyi şekilde temsil ettiklerini belirten Şura İnsan Hakları Sosyal Kültürel Yardımlaşma Ve Dayanışma Federasyonu Genel Başkanı Ökkeş Ağcabay; “Gaziantep’i her platformda bugüne kadar en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. Sivil toplum kuruluşları arasında her zaman farklı bir yerimiz oldu. Bağlı derneklerimizin faaliyet alanları çerçevesinde sorunu olan vatandaşlarımıza anında ulaşarak onların sorunlarına çözüm yolları bulduk. Federasyon olarak daha da büyümek ve güçlenmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

ÖZEL HABER
Zeynep Keskin
26.07.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin