OLİ BUNU HEP YAPIYOR!

OLİ BUNU HEP YAPIYOR!

Gaziantep’te yerleşik Oli Marketler Zincirinin bazı mağazalarında ürün fiyatları rafta farklı üründe farklı bir şekilde göze çarpıyor. Ürünlerin kendi ve raf fiyatlarının birbirini tutmaması karşısında ise tüketiciler bu duruma isyan ediyorlar. Daha önce de Oli’nin bazı mağazalarından benzer durumlar yaşanmıştı.

FİYATLAR ÜRÜNLERDE FARKLI RAFLARDA FARKLI

Oli Marketler zincirinde ürünlerde ki fiyat noktasında yaşanan farklılıkların bir an önce sonlandırılmasını isteyen tüketiciler ise alış veriş merkezine olan güveni ise yitirmeye başladılar. Daha önce ürün fiyatlarında yaşanan farklılıkların kamuoyunda dile getirilmesine rağmen bu konuda gerekli önlemleri almamakta ısrar eden mağaza yetkilileri ise tepki çekiyor.

“OLİ MARKETLERDE GEREKLİ DENETİM YAPILMALI”

Oli marketlerde alış veriş yapan vatandaşlar, “Bazı ürünlerde ürünün üzerinde ki fiyatlarla raf fiyatları birbirini tutmuyor. Ürünün sahibi olan firmaların düzenlediği kampanyaları görmezden gelen market yetkilileri mesela Sütaş yoğurt fiyatı 7 lira 95 kuruş iken raf fiyatı olarak 9 lira 75 kuruş olarak belirliyor. Tüketicileri bu şekilde aldatmak doğru değil. Yetkililerin bu konuda acilen Olinin tüm marketlerinde gerekli olan denetimleri gerçekleştirmelerini istiyoruz” şeklinde görüş belirttiler.
BÜLENT ÖNER

GÜNDEM
Haber Merkezi
25.01.2019

Yorumlar

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin