ÖMER’İN ADALETİ ALİ’NİN CESARETİ!

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yeni dönemde teşkilatlarımızda göreve talip olacak Ömerlere, Alilere, Haticelere ihtiyacımız var” dedi.
ÖMER’İN ADALETİ ALİ’NİN CESARETİ!

Ak Parti İl Başkanları toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, başlayacak olan kongre sürecinden önce il başkanlarına önemli mesajlar verdi. Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Toprak’ta toplantıda hazır bulundu.

ÖZKEÇECİ VE TOPRAK TOPLANTIYA KATILDI

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Toprak il başkanları toplantısında hazır bulundu. Toplantıda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “AK Parti ailesini daha da büyütecek, saflarımızı hem genişletecek, hem de daha da sıklaştıracağız. Kuruluşundan bugüne partimize hizmet etmiş hiçbir arkadaşımızı bu safın dışında bırakmayacak, ahde vefayı asla ihmal etmeyeceğiz” diye konuştu.

“ÖNCE ÜLKEM, DAVAM, PARTİM DİYEBİLMELİYİZ”

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kendimizi davamızın üstünde ya da önünde göremeyiz. İstisnasız her birimiz, önce ülkem, önce partim, önce davam diyerek hizmetlerimize 4 elle sarılmalıyız. Aksi takdirde kaybederiz. Allah göstermesin hiç kimsenin bilerek böyle bir vebalin altına gireceğini düşünmüyorum. Bizim rabbimizden başka yönelecek hiçbir mabudumuz, milletimizden başka yaslanacak hiçbir dayanağımız yoktur” diye konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
5.09.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin