Önemli bir kayıp yok

Önemli bir kayıp yok

Enerji-Sa yöneticileri Kemal Köker Caddesi üzerinde yer alan ve uzun yıllar kurumun hizmet binası olarak kullanılan boş binada kendilerine ait bir kaybın bulunmadığını açıkladılar. Binanın iç kısmında kendileriyle ilgili olan tüm evrak ve malzemelerin taraflarından teslim alındığını açıklayan yetkililer binanın geleceği konusunda bilgi vermediler.

TÜM MALZEMELER BİNADAN ALINDI

Kemal Köker Caddesi üzerinde yer alan ve eskiden TEDAŞ Hizmet Binası olarak kullanılan alan kaderine terk edildi.  TEDAŞ hizmetlerinin Enerji SA’ya devredilmesinin ardından hizmet binası bir süre sonra boşaltıldı. Sonrasında ise geçtiğimiz yıl yaz aylarında başlatılan Kemal Köker Köprüsü’nün yıkımı sırasında çevresi inşaat çalışmaları ile kapatıldı. Enerji-Sa yetkililer bina içerisinde yer alan tüm eşyaları teslim alırken, bina dışında yer alan çöp yığınları ise görevliler tarafından temizlendi.

TRAFODA HIRSIZLIK OLAYLARI YAŞANIYORDU

TEDAŞ’a ait binanın dışında yer alan trafolarda geçmişe dönük hırsızlık olaylarının yaşandığına dikkat çeken yetkililer bu konuda da gerekli tedbirleri aldılar. Hırsızları bu konuda uyaran yetkililer trafoda yaşanacak hırsızlık olaylarında hırsızların ölüm tehlikesiyle karşı karşıya olduklarını dile getirdiler.

GÜNDEM
Bülent Öner
23.03.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin