Onkoloji hastalarına anlamlı ziyaret

Onkoloji hastalarına anlamlı ziyaret

Gaziantep Berberler Odası Başkanı Hacı Darıcı ile yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesine bağlı Onkoloji Hastanesinde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ettiler. Ziyarette tedavi gören hastalar tıraş edildi.

“HASTA ZİYARETLERİMİZ DAHA ÖNCEDE OLDU”

Gaziantep Berberler Odası olarak denetim ve oda çalışmalarının dışında sosyal sorumluluk çerçevesinde bu ve benzeri ziyaretlere imza attıklarını dile getiren Berberler Odası Başkanı Hacı Darıcı, “Onkoloji hastalarımızı aralıklarla ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerimizde onlarla sohbet ediyoruz, geri kalan zamanda ise onların cilt bakımını yapıyor ve tıraş ediyoruz” dedi.

“HERKESİN SAĞLIKLI VE MUTLU OLDUĞU BİR KENT İSTİYORUZ”

Gaziantep Berberler Odası Başkanı Hacı Darıcı, herkesin sağlıklı ve mutlu yaşadığı bir kent özlemi içerisinde olduklarına dikkat çekerek sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“Hastalarımıza Allahtan acil şifalar diliyoruz. Umarım kısa sürede hepsi iyileşirler ve mutlu bir yaşam sürerler. Bizler bu tür ziyaretlerimizi aralıklarla yapmakla birlikte hastalarımıza moral vermeye çalışıyoruz.”
AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
7.12.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin