Önlem alınmasa esnaf perişan olacak

Önlem alınmasa esnaf perişan olacak

Gaziantep KÜSGET Sanayi Bölgesi D Blokta yer alan geri dönüşüm işletmelerinin alt yapı sorunlarından kaynaklı olarak bölgede kanalizasyon alt yapısında sık sık sorun yaşanıyor. Bölgede yer alan esnaflar durumla ilgili olarak geri dönüşüm işletmelerinin uyarılmasını istiyorlar.

PİS KOKUDAN GEÇİLMİYOR

Sık sık yaşanan alt yapı sorunundan dolayı bölgede yer alan esnaflar büyük sıkıntı yaşarken durumla ilgili olarak yine aynı bölgede yer alan geri dönüşüm işletmelerinin ciddi şekilde uyarılmaları isteniyor. GASKİ tarafından üst üste yapılan tüm çalışmalara rağmen alt yapının defalarca tıkandığına dikkat çeken esnaflar, “Yaşanan bu duruma köklü bir çözüm bulunmasını istiyoruz. Bizleri bırakın çoğu zaman müşterilerimiz bile bu pis kokudan dolayı işyerlerimize gelmek istemiyorlar” diye konuştular.

“SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİMİ İYİ ÇALIŞIYOR”

Diğer yandan ise KÜSGET Sanayi Bölgesi Yönetimim iyi çalışmalara imza attığına dikkat çeken esnaflar, “Yönetimimizden D Blokta yer alan geri dönüşüm işletmelerini uyarmasını istiyoruz. Bizler esnaf olarak yaptığı çalışmalardan dolayı Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kemal Güneş’e teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

GÜNDEM
Bülent Öner
11.07.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin