OSB’de Şimşek sevinci sürüyor

OSB’de Şimşek sevinci sürüyor

Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığına seçilen Cengiz Şimşek’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Ziyaretlerin dışında OSB alanlarında çalışmalarını sürdüren Şimşek önümüzdeki gümlerde düzenleyeceği basın toplantısı ile ileriye dönük projelerini kamuoyuyla paylaşacak.

ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek, yapılan seçimin ardından çalışmalara başladığını dile getirdi. Hayırlı olsun ziyaretlerinin devam ettiği OSB’de rutin çalışmaları ise devam ediyor. OSB Başkanı Cengiz Şimşek, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği basın toplantısıyla yeni döneme ilişkin çalışma ve projelerini kamuoyuyla paylaşacak.

“ALMIŞ OLDUĞUMUZ BAYRAĞI İLERİYE GÖTÜRECEĞİZ”

“Almış olduğumuz bayrağı ileriye taşıyacağız” şeklinde konuşan Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek, “Yeni döneme ilişkin çalışma planımızı ve projelerimizi kısa süre içerisinde kamuoyuyla paylaşacağız. Düzenleyeceğimiz basın toplantısında çalışma alanlarını detaylı bir şekilde anlatacağız” dedi. Şimşek, OSB alanlarında yapılması gereken tüm çalışmaların planlı bir çalışma çerçevesinde tamamlanacağını da sözlerine ekledi.

GÜNDEM
Bülent Öner
24.04.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin