“Oteller dezenfekte ediliyor”

“Oteller dezenfekte ediliyor”

Gaziantep Otelciler Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, koronavirüs tedbirleri kapsamında kentte yer alan otellerin önemli bölümünün dezenfekte edildiğini açıkladı. Yılmaz, dezenfekte konusunda çalışma başlatacak olan otel işletmecilerinin yanında olduklarını anlattı.

“SAĞLIK BAKANLIĞININ TALİMATLARI
DOĞRULTUSUNDA TÜM ÖNLEMLER ALINIYOR”

Ölümcül virüs karşısında tüm konaklama alanlarında gerekli olan tedbirlerin alındığına dikkat çeken Gaziantep Otelciler Odası Başkanı Ahmet Yılmaz sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“Gaziantep’te yer alan tüm konaklama merkezlerinde öncelikli olarak dezenfekte çalışmaları başlatıldı. Otellerini dezenfekte etmek isteyen otel işletmeci arkadaşlarımız bizlere başvurmaları halinde kendilerine gerekli olan yardımları yapacağız. Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere Sağlık Bakanlığı nezdinde alınan tüm önlemlere harfiyle uyma kararlılığındayız.”

“ÖNCELİĞİMİZ HALKIMIZIN SAĞLIDIR”

Öncelikle kazançtan daha çok halkın sağlığını ön plana aldıklarını ve virüsün yayılmaması için ellerinden gelen her türlü önleme katkı sunacaklarını anlatan Gaziantep Otelciler Odası Başkanı Ahmet Yılmaz sözlerini daha sonra şu şekilde sürdürdü;

“Önceliğimiz ilk günden bu yana halkımızın sağlığı. Bu anlamda otellerimizde her türlü dezenfekte çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlamak. Bu dezenfekte çalışmalarını bir defaya mahsus olarak değil rutin şekilde aralıklarla yapma kararı aldık.”

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
19.03.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin