Özçelik’ten anlamlı proje…

Özçelik’ten anlamlı proje…

Metreküp İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özçelik, sosyal sorumluluk projesi kapsamında anlamlı bir projeye imza attı. Özçelik, yapımı yeni tamamlanan Sam İlkokulu ve Ortaokulu’na Atatürk Büstü ve kaside yazılarının yapımını üstlendi.

Gaziantep’in önemli inşaat firmalarında olan Metreküp İnşaat, kent genelinde gerçekleştirdiği inşaat projeleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Kentin birçok noktasında çalışmalarını sürdüren Metreküp İnşaat, sosyal sorumluluk projelerinden de geri kalmıyor.

 Metreküp İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özçelik, yapımı yeni tamamlanan Sam İlkokul ve Ortaokulu’na anlamlı bir destekte bulundu. Özçelik, okul bahçesine yapılacak olan Atatürk Büstünün yapımını üstlendi.

“EĞİTİME DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Böyle bir çalışmanın kendisi için anlamının büyük olduğunu söyleyen Metreküp İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özçelik, “Metreküp İnşaat adına sosyal sorumluluk projesi kapsamında Sam İlkokulu ve Ortaokuluna Atatürk Büstü ve kaside yazılarının yapım işini üstlendim. İlk kez böylesi bir çalışma içerisinde bulunmaktan dolayı mutluluk duydum. Atatürk’ün göstermiş olduğu yolda hedeflerime doğru giderken eğitim için elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Böyle güzel bir çalışma yapmamıza vesile olan okul idarecilerimize de şahsım ve şirketim adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

GÜNDEM
Haber Merkezi
6.01.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin