ÖZKEÇECİ NİHAYET SAHADA!

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, milletvekilleri, belediye başkanları ve ilçe teşkilatlarıyla birlikte saha çalışmalarına başladı.
ÖZKEÇECİ NİHAYET SAHADA!

AK Parti Gaziantep çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci başkanlığında;  Milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Derya Bakbak, Ali Şahin, Mehmet Sait Kirazoğlu, Müslüm YükselL, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İlçe Belediye Başkanları ve İl-İlçe teşkilatları şehrin her köşesine ziyaretler gerçekleştiriyor.

9 İLÇEYE EŞ ZAMANLI ZİYARETLER

Bu ziyaretler kapsamında kanaat önderleri, esnaflar, mahalle muhtarları, yaşlılar ve gençlerle bir araya gelerek yapılan sohbetler sonucu bir kez daha güven tazeleniyor. Vatandaşlarla temas halinde olan Vekiller ve il-ilçe teşkilatları; mesai mefhumu gözetmeksizin haftanın yedi günü çözüm odaklı çalışıyor. Tam kadro sahada olan AK Parti Teşkilatı, dokuz ilçeye eş zamanlı ziyaretler gerçekleştiriyor. Taziye ziyaretleriyle hemşerilerinin acılarını paylaşan AK Kadrolar, düğün ve nikah organizasyonlarıyla ise vatandaşların, mutluluklarına ortak olmaya devam ediyor.
AK Parti Gaziantep İl Başkanı Özkeçeci ve Milletvekilleri; vatandaşlardan gelen talepleri dinleyerek, ivedilikle çözüm üretiyor. ‘Gaziantep aşkıyla’ dinlenmeden çalışan AK Parti Gaziantep il ve ilçe yönetimi; ziyaret yapılan ilçelerde yapımı tamamlanan projeleri yerinde inceleyerek, planlanan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunuyor.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
9.08.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin