Özkeçeci’den kutlama

Özkeçeci’den kutlama

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile bir mesaj yayımladı.

İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci mesajında ; Öğretmenlik gücünü sevgiden alan, dünyanın en kutsal ve en saygın mesleğidir. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, çocuklarımızı ve gençlerimizi eğiterek onları yarınlara, aydın bir geleceğe hazırlayan, vatanına milletine hayırlı bireyler yetiştiren, bu kutsal mesleği icra eden tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.’’ Dedi.
Özkeçeci; En zor şartlar altında bile, ülkemizin her köşesinde ulaşarak en büyük fedakarlığı yapıp eğitim ve öğretimi her şeyin üzerinde olduğu inancını benimseyen, ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenleri canı gönülden tebrik ederim. Şeklinde devam etti.
Sözlerine; Gönüllere hitap eden ,yerli, milli, manevi, ve ahlaki değerlerimizin çocuklarımızda hayat tarzı olarak vücut bulmasına da vesile olan kıymetli öğretmenlerimize çok şey borçluyuz. Diyerek sözlerine son verdi.

GÜNDEM
Haber Merkezi
23.11.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin