Öztekin iddiaları kabul etmedi

Öztekin iddiaları kabul etmedi

Gelecek Parti Gaziantep İl Başkanı Bekir Öztekin hakkında ortaya atılan iddialar kent gündemini değiştirdi. Yabancı uyruklu olduğu iddia edilen kadın Öztekin'den olduğunu iddia ettiği çocuğunun nüfusa kayıt etirilmediğini öne sürdü. Öztekin iddiaları kabul etmedi.

Gelecek Parti Gaziantep İl Başkanı Bekir Öztekin dini nikâh ile evlendiği iddia edilen Suriyeli bir kadını, doğan çocuğunu nüfusuna alma talebi nedeniyle tehdit ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Suriyeli M.B, Öztekin ve oğulları hakkında tehdit ve kasten yaralama iddiasıyla suç duyurusunda bulunurken, Öztekin iddialerı yalanladı, aile ve avukat hakkında kendisine kumpas kurulduğunu iddia ederek suç duyurusunda bulundu. Öztekin, "Şahsıma ve aileme itibar suikastı yapılıyor" dedi.
Öztekin, söz konusu kişinin kiracısı olduğunu ve 2 yıldır evinde Kira vermeyerek işgalci durumuna düştüğünü belirterek, "Biz kirayı ödemeyince evi boşaltmasını istedik. Bunu yapınca avukatı ve kendisi bize kumpas kurdular. Hatta daha ileriye gidip para istediler. Biz bunu kabul etmeyince de sahte belgelerle bize kumpas kurup iftira ettiler. Dün, çocuklarımla birlikte savcılığa gidip hakkımızdaki suçlamaları cevaplandırdık. İfade verdik. Bugün de hem aile hem de avukat hakkında şikayetçi olduk. Bana ve aileme itibar suikastı düzenleniyor' dedi.

GÜNDEM
Bülent Öner
4.08.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin