Özyurt, Avrupa Şampiyonlarını kutladı

Özyurt, Avrupa Şampiyonlarını kutladı

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Avrupa Şampiyonu olan Gaziantep Polis Gücü kadın ve erkek hokey takımını kutlayarak, “İki takımımızın da şampiyon olması takdire şayan bir başarı ve bu başarıda emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Avrupa Hokey Federasyonu tarafından, Avusturya’nın başkenti Viyana'da 'Euro Hockey Club Challenge lll, Women 2018' ve Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da 'Euro Hockey Club Challenge lll, Men 2018' olarak gerçekleştirilen Avrupa Şampiyon Kulüpler Açık Alan Hokey Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil eden Gaziantep Polis Gücü Hokey Kulübü kadın ve erkek takımlarının Avrupa şampiyonu olması Türk spor kamuoyu ve sivil toplum örgütlerinde büyük sevince yol açtı. Gaziantep Polis Gücü Hokey Kulübü yönetimi, teknik kadro ve sporcularına yurdun dört bir yanından destek ve kutlama mesajları geliyor.

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, yaptığı açıklamada, hem erkek hem de kadın hokey takımlarının büyük bir başarıya imza atarak Avrupa Şampiyonu olması ve güçlü rakiplerini geride bırakmasını kutladığını belirtti.

Bu Başarı Ödüllendirilmeli

Özyurt, ”Başta Gaziantep Polis Gücü Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan olmak üzere teknik kadro ve iki takımın sporcularını tebrik ediyorum. Kısıtlı imkanlarla böyle büyük bir başarının elde edilmesi şampiyonluğa daha büyük bir anlam yüklüyor. Bir kez daha gördük ki başarmanın temeli inanmaktır. Gaziantepli Hokeyin Sultanları ve Hokeyin Kaplanları, inandılar ve başardılar. Bu başarının ödüllendirilmesi ve kulübe destek olunması gerekiyor.  İki takımımızın da şampiyon olması takdire şayan bir başarı ve bu başarıda emeği geçen herkesi kutluyorum. İnanıyorum ki, Türkiye’nin ihracat ve sanayileşmede yüz akı bir şehir olan Gaziantep, bu kulübe gerekli desteği vererek, başarı çıtasını daha da yükseklere taşıtacaktır. Gaziantep ekonomide gösterdiği başarıyı Avrupa Hokey Şampiyonluğu ile sporda da yakalamıştır” diye konuştu.

GÜNDEM
Haber Merkezi
24.05.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin