Parklar bakımla güzelleşiyor

Şehitkamil Belediyesi, ilçe genelindeki tüm parklarda bakım...
Parklar bakımla güzelleşiyor

Şehitkamil Belediyesi, ilçe genelindeki tüm parklarda bakım çalışmaları yürütüyor. Şehitkamil Belediyesi tarafından ilçe genelinde bulunan parklarda başlatılan çalışmalar, vatandaşı memnun etti. İlçe halkının sosyal yaşantısında önemli bir yer tutan park ve bahçeler, Şehitkamil Belediyesi’nin yoğun çalışmalarıyla daha da güzelleşiyor.

Park ve bahçeleri en iyi şekilde vatandaşın kullanımına sunan Şehitkamil Belediyesi, ilçenin her mahallesinde bulunan parklarda çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyor. Şehitkamil Belediyesi, ilçe genelinde bulunan tüm parklarda; çim biçme, gübreleme, havuz bakımı, kireçleme, yabancı ot temizliği, ağaç bakımı, ilaçlama, temizlik, yenileme gibi çalışmalar yapıyor. Parklardaki çalışmalar, vatandaş tarafından memnuniyetle karşılandı. Hizmetlerle yüzü gülen vatandaş, çalışmalarından dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

MAHALLE MUHTARLARINDAN FADILOĞLUNA TEŞEKKÜR

Mücahitler Mahalle Muhtarı Abdullah Oğuz da park hizmetleriyle ilgili açıklamada bulundu. Şehitkamil belediyesi tarafından sağlanan hizmetlerden son derece memnun olduklarını dile getiren Muhtar Oğuz, “Bahar geldi. Artık parklarda çocuklar oynamaya başladı. Neneler, dedeler, torunlarını parklara getirip vakit geçiriyor. Parkımızda oyun gurubu alanımız mevcut. Bu oyun gurubundan çocuklarımız faydalanıyor. Şehitkamil Belediyemiz, günübirlik parklarımızın bakımını gerçekleştiriyor. Ağaçlarımız mevsiminde budanıyor. Çimlerimiz uzadıkça kesiliyor. Sulamalar yapılıyor. Şehitkamil Belediyemizin bu hizmetinden son derce memnunuz. Şehitkamil Belediyemizin bu çalışmalarından mahalleli de çok memnun. Parklarımızla ilgili herhangi bir sıkıntımız yok” diye konuştu.

YAŞAM
Zeynep Keskin
12.04.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin