Polisten sosyal sorumluluk örneği

Polisten sosyal sorumluluk örneği

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerinin sosyal sorumluluk çerçevesinde toplumun tüm kesimlerine yönelik ziyaretleri sürüyor. Ziyaretler kapsamında Alzheimer Hastaları ve Yakınları Buluşma Merkezini ziyaret eden ekipleri burada kalan vatandaşlara müzik ziyafeti verdiler.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, güvenlik hizmetlerine toplumun katılımını sağlamak, güvenlik hizmetlerine toplumsal taleplere göre yön vermek, toplumun tüm kesimine aynı düzeyde ve eşit nitelikte hizmet sunulmasını sağlamak amacıyla Büyükşehir Belediyesi Alzheimer Hastaları ve Yakınları Buluşma Merkezi’ne ziyaret düzenlendi. Emniyet güçleri moral evinde kalan misafirlerle sohbet etti, çeşitli etkinlikler yapılarak hoşça vakit geçirmelerini sağladı. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü olarak her daim yanlarında olduklarını belirten polisler, Moral evi yetkilileri ve misafirlerinin memnuniyeti ile mutluluk yaşadı.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
8.01.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin