Sanko Park’ta Ahşap Oyuncak Atölyesi başlıyor

Alışverişin ve eğlencenin Gaziantep’teki vazgeçilmez adresi olan...
Sanko Park’ta Ahşap Oyuncak Atölyesi başlıyor

Alışverişin ve eğlencenin Gaziantep’teki vazgeçilmez adresi olan Sanko Park, yepyeni bir etkinliğe daha ev sahipliği yapıyor.

Sanko Park’ta, 11-12 Mart tarihlerinde 2’inci katta bulunan çocuk oyun alanında gerçekleştirilecek Ahşap Oyuncak  Atölyesi’nde çocuklar hem el becerilerini geliştirecek hem de keyifli vakit geçirecekler.

Yarın ve Pazar günü saat 13:00’de gerçekleştirilecek olan etkinliğe, aileleri ile gelen çocukların tamamı ücretsiz olarak katılabilecekler.

SANKO PARK

Gaziantep’te 2009’da hizmete giren ve bölgenin “yaşam alanı” haline gelen Sanko Park, zengin marka karmasıyla kaliteyi arayan ziyaretçilerini ferah bir ortamda buluşturuyor.Kent merkezinde,  127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park'ın marka karmasında Media Markt, H&M, Mars Athletic Club (MAC) Oxxo, YKM, Network, Kahve Dünyası, Bimex, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, De Facto, Mango, Koton, FLO ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

Aylık ortalama bir milyon ziyaretçiyi ağırlayan ve kiralamada yüzde100’e yakın doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah bir ortamda ortak buluşma alanı sunuyor.

YAŞAM
Haber Merkezi
10.03.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin