Sarıbal güven tazeledi

Kemerciler ve Çantacılar S.S. Küçük sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi olağanüstü kongresini...
Sarıbal güven tazeledi

Kemerciler ve Çantacılar S.S. Küçük sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi olağanüstü kongresini tamamladı. Yapılan kongrede Mehmet Sarıbal yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Sayacılar Odası hizmet binasında gerçekleştirilen kongrede kooperatifin geleceğe dönük adımları tartışıldı.

“ÇALIŞMALARIMIZI ARALIKSIZ BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRECEĞİZ”

Sayacılar Odası hizmet binasında düzenlenen olağanüstü kongrede yönetim ve denetim kurullarının seçimi yapıldı. Mehmet Sarıbal’ın yeniden başkan seçildiği kongrede geleceğe dönük yapılacak çalışmalara ilişkin görüş alış verişinde bulunuldu. Kemerciler ve Çantacılar S.S. Küçük sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Sarıbal, yapılan kongreyle birlikte daha da kuvvetlendiklerini dile getirerek, “Çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam edecektir” diye konuştu.

“KOOPERATİF ÜYELERİYLE GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNULDU”

Kemerciler ve Çantacılar S.S. Küçük sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Sarıbal, üyelerin istek ve talepleri doğrultusunda yönetim olarak çalışmaların sürdürüldüğüne dikkat çekerek, “Kooperatifimizin olağanüstü kongresinde yeni yapılacak çalışmalar ve üyelerimizin görüşleri masaya yatırıldı. Üyelerimizin görüşleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kooperatif çalışmalarında ilerleyen dönemde atılacak adımların tamamı projelendirildi. Projelendirilen çalışmalar çerçevesinde üyelerimize en güzel şekilde hizmet vereceğiz” şeklinde konuştu.

ÖZEL HABER
Zeynep Keskin
3.05.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin