Satrançta Seçkin Okullarından Derece

Türkiye Satranç Federasyonu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün desteğiyle, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından...
Satrançta Seçkin Okullarından Derece

Türkiye Satranç Federasyonu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün desteğiyle, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından, Batı park spor salonunda 5 Nisan Madalya Günü dolayısıyla düzenlenen ve 3 gün süren turnuvaya 10 ülkeden 510 sporcu katıldı.

8. Uluslararası Satranç Turnuvası'nda Özel Seçkin Koleji, öğrencisi Mehmet Can BAŞTEMİR 12 yaş altı genel kategoride üçüncü olarak madalya ve kupa almaya hak kazanmıştır.

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim KAÇIRAN: “  Çocukların eğitimlerinde satranç bir matematik kadar etkilidir. Bunun farkına varan veliler ve eğitmenler satranca çok daha değer veriyorlar. Azminden ve disiplinli çalışmalarından dolayı Öğrencimiz Mehmet Can ‘ı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”dedi

 

SPOR
Haber Merkezi
11.04.2017
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin