SEÇİMLER BİTTİ YALAN OLDULAR

SEÇİMLER BİTTİ YALAN OLDULAR

Seçimlerden önce bir çok siyasi partinin bin bir umutla açtığı ve tabanıyla buluştuğu Seçim Koordinasyon ve İzleme Merkezleri ile Seçim Büroları kapanınca, yerini boş ve müşterisini bekleyen satılık ya da kiralık dükkanlar aldı.

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri için seçim süresince partilerin çalışmalarını daha rahat yapmak ve insanlarla diyaloglarını kolaylaştırmak için kurdukları seçim büroları ve seçim koordinasyon ve izleme merkezleri bir bir kapandı.

Şehrimizde ana cadde ve ara sokak ayrımı yapmadan bu iş için uygun bulunarak kiralanan ve seçim yarışı süresince kiralandıkları siyasi partilere hizmet eden iş yerlerinin çoğu artık boş ve atıl durumda.

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri süreci boyunca ittifaklar dahil 11 siyasi parti seçim yarışına katılarak muhtelif yerlerde sayısız seçim bürosu ve seçim izleme ve koordinasyon merkezleri açmışlardı.

AK Parti, BTP, BBP, CHP, DP, HDP, İyi Parti, MHP, Saadet Partisi ve Vatan Partisi ve HÜDAPAR olmak üzere toplam 11 siyasi parti vatandaşla daha iyi diyalog kurmak ve seçim süresini doğru yürütüp başarılı olmak için seçim bürosu ile seçim izleme ve koordinasyon merkezleri açtılar.

25 Haziran sabahından sonra işe yaramayan bu işyerleri tek tek boşaltılmaya başlandı. Bu işyerlerinin bazıları şu an farklı kullanımlarla hizmet verse de birçoğu ise halen atıl durumda ve satılık ya da kiralık olarak yeni müşterilerini bekliyor.

GÜNDEM
Fatih Çeliktürk
7.08.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin