Seçkin Koleji Türkiye finallerinde

Seçkin Koleji Türkiye finallerinde

Gençlik Hizmetleri İl Spor Müdürlüğünün düzenlediği okul sporları Yıldızlar Yüzme Grup müsabakaları 4-7 Mayıs 2017 tarihlerinde Adıyaman ilinde gerçekleşti. Özel Seçkin Koleji Kız – Erkek yüzme takımı turnuvada çeşitli dereceler alarak Türkiye Finallerinde katılmaya hak kazandı.

İstanbul, Ankara, Kayseri, Malatya,Elazığ,Urfa,Bitlis,Hatay,Isparta,Van,Diyarbakır,Adana illerinde toplam 500 sporcuyla yapılan turnuvada Kaan KARA 50-100-200 kurbağalama da bölge birincisi, Emre SARA 50 serbestte bölge birincisi,50-100-200 sırtta bölge ikincisi olma başarısı gösterdi.Takım halinde Türkiye finallerine kalan Seçkin Koleji kız takımı güçlü rakiplerini geçerek ilk 16 ya girme mutluluğunu yaşadı.

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran: “Okulumuza kazandırdıkları bu onur verici şampiyonluk için öğrencilerimizi ve emeğe geçen öğretmenlerimizi canı yürekten kutluyorum. Bundan sonraki Türkiye finallinde de başarıyı göğüsleyeceklerine inanıyor ,başarılar diliyorum.

YAŞAM
Haber Merkezi
11.05.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin