Seçkin’de müzik şöleni

Seçkin’de müzik şöleni

Özel Seçkin Koleji öğrencileri ve öğretmenleri, 24.yıl Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenledikleri ‘Yıl Sonu Müzik Gösterisi’ ile velileri ve misafirleri kendilerine hayran bıraktı. 2018-2019 eğitim-öğretim yılının sonuna yaklaşırken, haftalardır süren hummalı ve özverili çalışmaların sonunda beden perküsyon ve  halk müziği gösterileriyle sahne aldılar.

Müzik  gösterisini gerçekleştiren  Seçkin Koleji Müzik Eğitimi Bölümü,  hazırladıkları 5.ve 6’ıncı sınıflar  Her Telden Nağmeler Korosu, 5, 6, 7’nci sınıflar  Halk müziği Korosu, beden perküsyonu  gösterisi yapıldı. Ayrıca öğrencilerin ve  öğretmenlerin solo sahne performansları görülmeye değerdi. Öğrenciler öğretmenleri ile birlikte  etkileyici bir performansa imza attı.

Özel Seçkin Koleji İlköğretim Müdürü Eyüp Yılmaz gerçekleştirilen etkinlikle ilgili:”Öğrencilerimize her zaman ‘değer üretin, fark yaratın, dünyayı daha iyi bir yer haline getirin’ diyoruz.Öğrencilerimizde; bilmenin, üretmenin, değer katmanın özgüveni ve mutluluğunu görüyorum. Onlar, gerek akademik başarıları gerekse sosyal sorumluluk projeleriyle topluma değer katmaya daha öğrencilikleri döneminde başlıyorlar. Öğrencilerimiz, Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet seviyesine ulaşmak üzere her gün muazzam sonuçlara imza atıyorlar. Bizler de onlarla birlikte gurur ve coşkuyla çalışıyoruz.”Emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim.”dedi.

GÜNDEM
İHA
12.06.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin