Şehit yakınlarını ziyaret etti

Gaziantep İl Tarım Müdürü Mehmet Karayılan, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü dolayısıyla il müdürlüğünde...
Şehit yakınlarını ziyaret etti

Gaziantep İl Tarım Müdürü Mehmet Karayılan, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü dolayısıyla il müdürlüğünde yakınlarını terörle mücadelede kaybetmiş şehit yakınlarını ziyaret etti. Karayılan’ın ziyaretinde duygu dolu anlar yaşandı.

Mehmet Karayılan, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde bir kez daha vatan uğruna canını veren şehitleri saygı ve şükranla andıklarını ifade ederek, “Binlerce şehidin kanıyla sulanan bu topraklarda bayrağımız sonsuza kadar dalgalanmaya devam edecek” dedi. Karayılan il müdürlüğünde görev yapan şehit yakınlarını ziyaret etti. Karayılan, şehit yakınlarına çiçek takdim ederken, şehit yakınlarıyla uzun süre sohbet etti.

Karayılan, “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde, bu vatan uğruna canı feda eden tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyoruz. Şehitlerimize çok şey borçluyuz. Sizler şehidimizin bize emanetiniziniz, bu vatan için çok kıymetlisiniz. Hiç şüphesiz; her karış toprağı kanla sulanan bu vatanda sonsuza kadar bayrağımız dalgalanmaya devam edecek. Biz bu vatanı Balkan Savaşında hem açlıkla, hem düşmanla mücadele eden; Çanakkale'de öleceğini bile bile dönmeyi bir an bile düşünmeyen, Kurtuluş Savaşı'nda toprağı, vatanı için savaşan çarpışan şehitlerimize borçluyuz. Biz bu vatanı Mehmetçiklere, Eserlere; şehit olan oğlunun ardından yas tutan ama yine de 'vatan sağ olsun' diyen nice analara borçluyuz” dedi.

ÖZEL HABER
Fatih Çeliktürk
19.03.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin