“Şehitkamil İYİ olacak”

“Şehitkamil İYİ olacak”

İyi Parti Şehitkâmil Belediye Başkan adayı Bekir Öztekin, İyi belediyecilik ile Şehitkâmil’de yaşamanın ayrıcalık haline geleceğini ifade etti. Gaziantep Hakimiyet Gazetesini ziyaret eden İyi Parti Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Bekir Öztekin, Merve Tanrıöver’in sorularını yanıtladı.

“MİLLET İTTİFAKI SEÇİMDEN ZAFERLE ÇIKACAK”

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren İyi Parti Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Bekir Öztekin, “Ben inanıyorum ki Gaziantep’te dengeler değişecek. Millet İttifakı seçimden zaferle ayrılacak. Gaziantep’te şu an durum 10-0 ama 1 Nisan sabahı durum tersine dönecek ve bizim lehimize durum en az 9-1 olacak” şeklinde konuştu. Mevcut iktidarın Gaziantep’i sorun yumağı haline getirdiğini ifade eden Öztekin, “Mevcut zihniyet, yıllardır Gaziantep’i yaşanmaz bir şehir haline getirdi.  Başkanlar hakla çalışacağını koltuğunu koruma adına Ankara’ya çalıştı. Gaziantep’ten Ankara’ya taşınan baklava, buradan İstanbul’a otoban olur. Biz halkın içinde olacağız” diye konuştu. Öztekin sözlerini şu şekilde sürdürdü;
“Vatandaştan yoğun bir ilgi var. Gaziantep’te Ak Parti’nin durumu çok kötü. Biz bu seçimde kırsallarda ve merkezde çok başarılı olacağız. Zaten sahada bunu bize gösteriyor. Millet İttifakı bu seçimden büyük bir zaferle ayrılacak. Sonuçlar 9-1 bizim lehimize çıkarsa kimse şaşırmasın. Bir ilçe dışında Ak Parti’de çok büyük oy kaybı var.  Ak Parti’de bunun farkında” diye konuştu.

“EKONOMİ İYİYE GİTMİYOR”

İyi Şehitkamil Belediye Başkan adayı Bekir Öztekin, ekonomik sürece ilişkin olarak ta açıklamalarda bulundu. Sebze fiyatları üzerinden gündem oluşturulduğunu söyleyen Bekir Öztekin, “Partimizin amblemi güneş, biz milletin üzerine güneş gibi doğacağız. Biz domatese zam yapılsın mı? Patatese zam yapılsın mı? Soğana zam yapılsın mı? demeyeceğiz. Bu genç nesil ne olacak onu konuşacağız. Milletin açlıktan ağzı koksun 1 kişilik memuriyete, 10 kişilik işçiliğe on binlerce genç yavrumuz sabahın erken vaktinde kuyruklara girsinler, siz domatesle uğraşın, siz patlıcan ile uğraşın. Bu reva mıdır?” diye sözlerini sürdürdü.

MERVE TANRIÖVER’İN BEKİR ÖZTEKİN İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ RÖPORTAJIN TAMAMI PAZARTESİ GÜNÜ HAKİMİYET GAZETESİNDE

GÜNDEM
Bülent Öner
14.03.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin