ŞEKER TADINDA BİR BAYRAM…

Siyasi partilerde 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul seçimi öncesinde bayram coşkusu yaşandı. Partililer bayramlaşma törenlerine katılmak için parti merkezlerine akın ettiler.
ŞEKER TADINDA BİR BAYRAM…

Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi partilerde bayramlaşma törenleri düzenlendi. Ak Parti, MHP ve CHP’de düzenlenen bayramlaşma törenleri coşku içerisinde geçerken diğer siyasi partilerde de törenler düzenlendi.

AK PARTİ’DE Kİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BİNLERCE PARTİLİ KATILDI

Binlerce partilinin bayramlaşmak için akın ettiği Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı binasında birlik ve beraberlik mesajları verildi. Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, “Birlik beraberlik paylaşmanın bir örneği olan bir mübarek Ramazan bayramına eriştik. Rabbim bizi sağlıkla sıhhatle nice bayramlara ermeye nasip etsin. Tüm hemşerilerimin mübarek Ramazan bayramını kutluyorum inşallah bu birlik ve beraberliğimiz yıllarca devam edecek” şeklinde konuştu. Programda, AK Parti Gaziantep milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Necat Koçer, Sait Kirazoğlu, Müslüm Yüksel Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci ile partililer bayramlaştı. AK Parti il binasına il ve ilçelerden gelen partiler yoğun katılım sağladı. Partilerin çocuklarına ise oyuncak ve çeşitli hediyeler verildi.

CHP’DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ RENKLİ GEÇTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanı Doktor Lütfi Demir, bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, tüm İslam aleminin bayramını kutladığını söyledi. Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanlığı'nda Ramazan Bayramı'nın 2'nci gününde düzenlenen bayramlaşma programına; CHP İl Başkanı Doktor Lütfi Demir, Kadın kolları üyeleri, ilçe teşkilatı üyeleri ve partililer katıldı. Partide bir araya gelen CHP'liler sıraya girerek birbirleriyle bayramlaştı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanlığında Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği bayramlaşma törenine partililer yoğun ilgi gösterdi. CHP Gaziantep İl Başkanı Demir,  birlik ve beraberlik mesajları vererek, “Bayramların tüm insanlığa güzel bir gelecek getirmesini, başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada barış kardeşlik getirerek müreffeh seviyelere çıkmayı nasip etsin. Birlik ve beraberlikten her zaman güç ve kuvvet doğar. Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın, herkesin bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz” dedi.

MHP’DE BAYRAM SEVİNCİ DORUĞA ULAŞTI

Ramazan Bayramı dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl Başkanlığında bir araya gelen partililer bayramlaştı. Gaziantep İl binasında gerçekleştirilen bayramlaşmada partililer Ramazan Bayramının mutlu ve huzurlu bir şekilde geçmesi dileklerinde bulundu. Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan,”Bayram kardeşliktir. Bayram huzurdur. Bayram birliktir. Bayram dirliktir. Bayramın ülkemizin dirliğine, birliğine vesile olmasını diliyorum. Partimiz bugün hep beraber bir aradayız. Bugün burada huzurla bayram yapıyorsak ülkemizin sınır ötesinde pençe operasyonuyla dağda mücadele eden cephede savaşan askerlerimiz sayesinde yapıyoruz. Onlara da hayırlı bayramlar diliyorum. Bu bayram süresince birkaç gün önce şehit olan bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Bu vatan onların sayesinde bayram yapıyor. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum” şeklinde konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
6.06.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin