Servis araçları denetlendi

Servis araçları denetlendi

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü ekipleri kent genelinde öğrenci servisleri başta olmak üzere tüm servis araçlarında denetim gerçekleştirdi. Düzenlenen denetimde 102 araç trafikten men edildi.

DENETİMLER ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLECEK

Koronavirüs sürecinde yüz yüze eğitimde kademeli geçiş devam ediyor. Pazartesinden itibaren öğrenci sayısının daha da arttığı okullarda görevliler öğrenci servislerini sıkı takibe aldı. Öğrenci servisleri Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından koronavirüs başta olmak üzere tüm kurallar üzerinden denetlendi. Yapılan denetiminin ardından ise Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğünden şu açıklama yapıldı;
“14.10.2020 günü yapılan trafik denetimlerinde 4347 araç ve servis  kontrol edilmiş, KTK'nın çeşitli maddelerini ihlal eden 1062 sürücü ve araca işlem yapılmış,102 araç trafikten men edilmiş,7 sürücü belgesine el konulmuştur”

KAYNAK:NİLGÜN KAPLAN

GÜNDEM
Haber Merkezi
15.10.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin