Servisçilerde plaka tahditi gerçekleşti

Servisçilerde plaka tahditi gerçekleşti

Gaziantep Servis İşletmecileri Odası Başkanı İsmet Özcan, esnafın yıllardır beklediği plaka tahditinin hayata geçtiğini duyurdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile bir araya gelen Özcan, tahdit uygulamasının başlamasından dolayı Şahin ve ekibine teşekkür etti.

Gaziantep Servis İşletmecileri Odası Başkanı İsmet Özcan konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Esnaf kardeşlerim yıllardır hayalini kurduğumuz plaka tahditi hepimize hayırlı olsun. Süresiz tahditli plaka için toplam KDV dahil 7.500 TL ücreti 3 taksit halinde Büyükşehir belediyesi veznelerine tahditli plaka ücreti diye ödeme yapmamız gerekmektedir. Şubat ayı içinde 2.500 TL olmak üzere Mart ve nisan aylarında ödenecektir. Tahditin mimarı Büyükşehir Belediye başkanımız Fatma Şahin, Başkan vekilimiz Osman Trprak, Genel sekreterimiz Sezer Cihan, ulaşım daire Başkanımız Hasan Kömürcü Ukome Müdürümüz Yılmaz Yıldırım önceki dönem ve mevcut yönetim denetim kuruluma bize verdiğiniz destek için tüm üyelerimize teşekkür ederim. Hepimize Hayırlı uğurlu olsun.”

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
24.01.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin