SHİMALL OTEL SINIFTA KALDI!

Gaziantep’te Mücahitler Mahallesi’nde bir süre önce hizmete giren Shimall Otel özellikle panel ve konferanslarda teknik aksaklıklar başta olmak üzere çok sayıda eksikliklerle müşteri memnuniyetinde geri sıralarda yer alıyor.
SHİMALL OTEL SINIFTA KALDI!

Kültür ve turizm alanlarında önemli bir noktaya gelen Gaziantep Gastronomi unvanıyla haklı bir gurur yaşıyor. Yıl boyu kente gelen yerli ve yabancı turistler gastronomi turizmi dışında Gaziantep’te her anlamda katma değer yaratmaya devam ediyor. Kente gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklama hizmetlerinde de bir sıkıntı yaşamadıkları göze çarparken, bir süre önce hizmete giren Shimall Otel’de ise ekip ve ekipmanlar konusunda büyük sıkıntılar yaşanıyor. Otelde protokol katılımlı panellerde ses sisteminde yaşanan aksaklıklardan dolayı protokol üyeleri konuşmalarını gerçekleştirmiyorlar.

GAZİANTEP’İN İMAJI ZEDELENİYOR!

Gaziantep’e her gün yüzlerce yerli ve yabancı konuk geliyor. Gastronomi unvanını aldıktan sonra kente gelenlerin sayısında önemli bir artış göz çarparken bu artış kent ekonomisi adına oldukça önemseniyor. Konaklama noktasında da önemli bir noktaya gelen Gaziantep’te bir süre önce hizmete açılan Shimall Otel’den beklenti yüksekti. İdari kadroda istediği ekibi oluşturamayan otel yönetimi ortaya konan işletme anlayışı ile sınıfta kaldı. Otelde konaklayan veya konferans düzenleyen bazı kişi ve kurumlar müşteri memnuniyetsizliğinden şikayet ediyorlar. Özellikle protokolün katıldığı bazı panellerde ses sisteminin bozuk olmasından dolayı protokol üyeleri katılımcılara yönelik konuşmalarını gerçekleştirmiyorlar. Otelle ilgili olarak Gaziantep’in imajına zarar veren hizmet anlayışıyla davrandığı iddiaları giderek çoğalıyor.

KONFERANS SALONUNDA BÖYLE Mİ HİZMET VERİLİR?

Gaziantep’te birçok panel ve konferansa ev sahipliği yapan Shimall Otel’in salonlarında teknik sistemler iflas etmiş durumda. Düzenlenen konferansların önemli bölümünde ses sistemi sorunu yaşanırken otelde görevli işin ehli ekiplerin bulunmaması ise sıkıntıların büyümesine neden oluyor. Kentte önümüzdeki süreçte düzenlenecek bazı konferans ve panellerin bu nedenle başka otellere alındığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
13.11.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin