SİGORTA CİNİ'DEN BENZİN ÇEKİ MÜJDESİ

SİGORTA CİNİ'DEN BENZİN ÇEKİ MÜJDESİ

Sigorta Cini'den müşterilerine benzin çeki müjdesi. Her sene çeşitli kampanyalar yaptıklarını dile getiren Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı, "Sene sonlarında da kasko ve trafik satışlarımız çok yüksek oluyor. Mevcut kampanyamızda kasko ve trafik sigortalarını Sigorta Cini'den alanlara Opet istasyonlarında kullanılmak üzere 60 liralık benzin çeki hediye ediyoruz" dedi.

TÜRKİYE'NİN İLK SİGORTA MAĞAZACILIK ZİNCİRİ

Toplamda 37 sigorta mağazası olan ve Nisan ayından itibaren Gaziantep'te de mağaza hizmeti yürüten Sigorta Cini, 20 sigorta şirketinin de aracılığını yapıyor. Bunun Türkiye'deki sigorta pazarının yüzde 80'ine denk geldiğini söyleyen Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı, "Bu yüzde 80'in ürünleri bizim mağazalarımızda mevcut. Ayrıca danışmanlık hizmetleri de veriyoruz. Yaklaşık 170 yıllık bir sigortacılık deneyimi olan bir grubun parçası olarak Türkiye'de çalışıyoruz. Türkiye'nin ilk sigorta mağazacılık zinciriyiz. Dolayısıyla bizim benzer yapılardaki gibi şubelerimiz değil sigorta mağazalarımız var. Biz her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı korunması gerektiğine inanıyoruz. Sigorta Cini mağazalarında bütün sigorta ürünlerinin detaylı olarak bilgileri mevcut" diye konuştu.

SİGORTA CİNİ'DEN İLETİŞİM KAMPANYALARI

Vatandaşa sigortanın bir ihtiyaç olduğunu anlatmaya çalıştıklarını kaydeden Erdem Aydınlı, her yıl çeşitli kampanyalar yaptıklarından da bahsetti. "Her yıl belli dönemlerde iletişim kampanyaları yapıyoruz" diyen Aydınlı, şu ifadelere yer verdi; "Yılbaşından sonra kış aylarında sağlık sigortalarına yönelik ihtiyaç artmaya başlıyor. Sağlık sigortasının hem ihtiyaç hem de her bütçeye uygun bir sağlık sigortası çözümünün var olduğunu anlatmak için kampanyalar yapıyoruz. Akabinde bireysel emeklilik ve hayat sigortalarıyla ilgili ihtiyacı ortaya çıkarmak için kampanya yapıyoruz. Mesela yaz aylarında birçok insan tatile gidiyor ve evlerini boş bırakıyor. Ev boşken eve ya da eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi açısından kampanyalar yapıyoruz."

KASKO VE TRAFİK SİGORTASI YAPTIRANA 60 LİRALIK HEDİYE ÇEKİ

Sene sonlarında kasko ve trafik sigorta satışlarının çok yüksek olduğunun altını çizen ve her yıl kampanyalar yaptıklarını özellikle belirten Aydınlı, "Mevcut kampanyamızda kasko ve trafik sigortalarını Sigorta Cini'den alanlara Opet istasyonlarında kullanılmak üzere 60 liralık benzin çeki hediye ediyoruz. 1 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında her Trafik Sigortası yaptırana 15 lira, her Kasko yaptırana ise 45 lira değerinde Opet istasyonlarında geçerli yakıt puan hediye ediliyoruz" diye konuştu. 

SİGORTA ŞİMDİ DAHA ÖNEMLİ

Ekonomik sıkıntıların yaşandığı şu günlerde sigortanın daha da önemli hale geldiğini vurgulayan Aydınlı sözlerine şöyle devam etti; "Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumda sigorta daha da önemli hale geldi. Böyle durumlarda eldeki imkanların başına bir şey geldiğinde, yerine yenisini koymak daha da zorlaşıyor. Araca ya da eve bir şey olduğu zaman bu varlıkları yenilemek daha da zorlaşıyor. O yüzden Gaziantep'te de varız. Gaziantep'teki iş dünyasının büyüklüğü burada yatırım yapmamıza sebep oldu. Burada çok ciddi bir ekonomi var ve bu ekonominin de sigortaya ihtiyacı var. Gerek kurumsal gerekse de bireysel olarak Gaziantep'te ciddi bir potansiyel olduğunu düşünüyoruz."

NARİN DEMİRCİ

GÜNDEM
Haber Merkezi
6.12.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin