‘SIR’ TOPLANTI

Ak Parti’de Gaziantep kurucusu 50 isim bugün bir araya...
‘SIR’ TOPLANTI

Ak Parti’de Gaziantep kurucusu 50 isim bugün bir araya gelecek. Ak parti il başkanlığı ve yerel yöneticiler tarafından organize edilen buluşma, Gaziantep Mutfak Sanatları Müzesi’nde akşam saat 19.00’da gerçekleştirilecek. Sır gibi saklanan toplantının içeriği ve saatine ilişkin olarak Ak Parti il yönetiminden açıklama yapılmadı.

TOPLANTIYA KURUCU 50 İSİM DAVET EDİLDİ

Ak Parti Gaziantep kuruluşunda yer alan 50 ismin davet edildiği toplantı, Gaziantep Mutfak Sanatları Müzesi’nde (Tavacı Recep’in eski yeri’ gerçekleştirilecek. Akşam yemeği olarak organize edilen toplantının uzun sürmesi beklenirken, Ak Partili yönetimler kurucu isimlerle görüş alış verişinde bulunacaklar. 2002’de kurulan ve ilk girdiği seçimden büyük zaferle çıkan Ak Parti Gaziantep il ve ilçe yönetimlerinde o dönem etkin olan kurucu isimlerle yapılacak olan toplantının sır gibi gizli tutulması da kafalarda soru işaretleri bıraktı. Başta Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci olmak üzere il başkanlığında görevli Teyfik Çelikhan’da toplantıya ilişkin gazetemize bilgi vermedi.

AK PARTİ’DE 2002 RUHUNA GERİ DÖNÜŞ MÜ?

Gaziantep’te Ak Parti’nin kuruluşunda görev alan isimlerin davet edildiği toplantıda 7 Haziran seçimleri, 1 Kasım seçimi ve referandum sonuçlarının masaya yatırılacağı ve bu doğrultuda yeni bir yol haritasının belirleneceği iddia edildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ilçe belediye başkanları ve Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’nin katılacağı toplantıda ağırlıklı olarak kurucu üyelerin konuşması bekleniliyor. Referandumda EVET oyunun Gaziantep’te yüzde 62,5 çıkmasına rağmen 7 Haziran ve 1 Kasım seçim sonuçlarının yapılacak bu toplantıda detaylı şekilde masaya yatırılacağı öne sürüldü. Bu toplantının ardından başka toplantılarında aynı isimlerle yapılabileceği dile getiriliyor.

ÖZEL HABER
Bülent Öner
2.05.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin