“Su depomuz yeterli değil”

Yavuzeli’nin Yukarıkeklik Mahallesi’nde mevcut bulunan su deposunun yetersiz olduğu ve...
“Su depomuz yeterli değil”

Yavuzeli’nin Yukarıkeklik Mahallesi’nde mevcut bulunan su deposunun yetersiz olduğu ve bu nedenle bölgede su sıkıntısı yaşandığı dile getirildi. Mahalle sakinlerinden Ömer Kılıç, GASKİ yönetiminin bu konuda kendilerine yardımcı olmalarını istedi.

“İÇME SUYU SORUNUMUZA ÇÖZÜM BULUNSUN”

Yukarıkeklik Mahallesi’ne daha önce GASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan su deposunun bugün itibaren yeterli olmadığına ve mahallenin su ihtiyacına cevap veremediğine dikkat çeken Ömer Kılıç, “Daha önce köy olan mahallemize Gaziantep Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yaptırılan su deposu ilk günlerde ihtiyaca cevap veriyordu. Su deposu bugün ihtiyacımıza cevap veremez duruma geldi. Su deposunun yeniden elden geçirilerek günümüz şartlarına uygun hale getirilmesini istiyoruz” diye konuştu.

“YEREL YÖNETİMLERİMİZE GÜVENİYORUZ”

Yavuzeli ilçesine bağlı Yukarıkeklik Köyü’nde yaşayan vatandaşların eksiksiz tamamının son seçimlerde mevcut yerel yönetimlere destek verdiğini anlatan Ömer Kılıç, “Biz yerel yönetimlerimizden oldukça memnunuz. Son seçimlerde yerelde ve genelde kendilerine hep destek verdik. Mahallemizin eksiklikleri konusunda gereken her şeyi yaptılar. Sorunları giderilmesinde bizlere verdikleri desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Şimdi ise su depomuzun yeniden elden geçirileceği konusunda kendilerine olan güvenimiz sonsuz” şeklinde konuştu.

ÖZEL HABER
Mustafa Kanlı
19.03.2017
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin