Suburcu’da trafik kaosu

Suburcu’da trafik kaosu

İstasyon Caddesi ile Suburcu Caddesi arasında kalan kısımda yaşanan trafik sıkışıklığı karşısında sürücüler isyan ediyor. Günün önemli bölümünde yaşanan trafik sıkışıklığının önlenmesi için yetkililerin harekete geçmesi isteniyor.

ACİL ÖNLEMLERİN ALINMASI İSTENİYOR

Gaziantep’te son dönemde bazı kavşak ve caddelerde yaşanan trafik aksaklığı karşısında özellikle Büyükşehir Belediyesinin harekete geçmesi ve trafik sıkışıklığının yaşandığı cadde ve kavşaklara müdahale edilmesi istendi. İstasyon Caddesi’nden Suburcu Caddesine dönüşle birlikte yaşanan trafik sıkışıklığı uzun süredir devam ediyor. Tüm uyarılara karşın bu bölgede trafiğin rahatlamasına yönelik olarak adımları atmayan UKOME ise eleştirilerin odağında.

ARAÇ SÜRÜCÜLERİ ÇİLEDEN ÇIKIYOR

İstasyon ile Suburcu Caddeleri arasında dakikalarca trafik akışının olmasını bekleyen araç sürücüleri yaşanan bu sorundan dolayı çoğu zaman çileden çıkıyorlar. Bazı araç sürücüleri tahammülsüzlük göstererek diğer araç sürücüleriyle tartışırken ortaya çıkan tablo ise her iki cadde arasında yaşanan trafik sorununun bir an çözülmesini gerektiriyor. Bu yolu kullanmak zorunda olan halk otobüsü sürücüleri bile, “kentin tüm noktalarında araç kullanmak istiyoruz ama Suburcu Caddesine girmek istemiyoruz” diye dert yanıyorlar.

GÜNDEM
Bülent Öner
19.03.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin