“SÜRPRİZE HAZIR OLUN”

MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Ejder Demir, 24 Haziran seçimleri öncesinde iddialı konuştu
“SÜRPRİZE HAZIR OLUN”

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Ejder Demir, Hakimiyet Gazetesini ziyaret etti. Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Abdullah Sabri Kocaman ile seçimlere ilişkin görüş alış verişinde bulunan Demir, “24 Haziran seçimlerinde özellikle Gaziantep’te büyük bir sürpriz yaşanacak. MHP Gaziantep’te tarihinin en büyük oyunu alacak” dedi.

“GAZİANTEPLİLER MHP’Lİ KADROLARA GÜVENİYOR”

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Ejder Demir, seçimlere sayılı günler kala Gazianteplilerin MHP’li kadrolara güvendiğini ve 24 Haziran’da ülke genelinde olduğu gibi Gaziantep’te de önemli bir rekora imza atılacağını kaydetti. Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Abdullah Sabi Kocaman’ı ziyaret eden Demir, “Gaziantepliler MHP’li kadrolara güveniyorlar. Sahada yaptığımız çalışmalarda halkımızın bize gösterdiği sevgi seli karşısında mutlu oluyoruz. 24 Haziran’da MHP sandıktan önemli bir zaferle çıkacaktır. Bizler çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Parti programımızı ve projelerimizi Gazianteplilerle paylaşıyoruz” şeklinde konuştu. 

“15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİYLE OYNANAN OYUNLAR ORTAYA ÇIKTI”

MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Ejder Demir, “15 Temmuz Hain Darbe girişimiyle birlikte Türkiye ve bölgemiz üzerinde oynanan oyunlar ortaya çıkmış oldu” diyen Ejder Demir, Vatanın ve devletin bekası için AK Parti ile birlikte hareket ettiklerini söyledi. Demir, “Türkiye’nin içinde bulunduğu durum ve kurulan tuzaklar, kumpaslar göz önünde bulundurulduğunda MHP olarak bizim başka bir tercih yapmamız söz konusu dahi olamazdı. Biz bugüne kadar her şart altında devletini ve milletini tercih eden bir hareketiz. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de dediği için bütün teşkilatlarımız, adaylarımız ‘Önce devletim ve milletim, sonra partim ve ben’  düsturu ile hareket ediyoruz. Ülkemizin geleceği için vatanını, milletini ve bayrağını seven insanlarla Cumhur İttifakı çatısı altında buluştuk. Bu birliktelikten kesinlikle ülkemiz ve milletimiz kazançlı çıkacaktır” diye konuştu.

“AKIL, MANTIK VE VİCDAN CUMHUR İTTİFAKI’NI İKTİDAR YAPACAK”

24 Haziran seçimlerinde milletin kenetleneceğine ve ülkenin huzurunu bozmaya, iç barışa zarar verip, vatanını bölüp parçalamak isteyenlere fırsat vermeyeceğine inandığını kaydeden Ejder Demir, “24 Haziran’da milletimiz sandığa aklı, mantığı ve vicdanı ile gidecek. Bu üç şey insanlarımızın doğru karar vermesinde mutlak etkili olacaktır. Bu sebeple benim için çok rahat. Cumhur İttifakı, 24 Haziran’dan zaferle çıkacaktır. Bu zafer de milletin zaferi olacaktır” dedi.

GÜNDEM
Bülent Öner
13.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin