Tahmazoğlu aile ziyaretlerini sürdürüyor

Tahmazoğlu aile ziyaretlerini sürdürüyor

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Ramazan ayında aileleri ziyaret ederek dertlerine ortak olmaya devam ediyor.

Ramazan Ayında da ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etmeye devam eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Aytek, AK Parti Meclis Üyesi Nihat Aydın Güler, Hayriye Özmantar ve CHP’li Meclis Üyesi Hasan Şencan ile birlikte Türkmenler Mahallesindeki Atılmış, Sezgin ve Şahin ailelerine misafir oldular.

Ramazan ayının bereket ve paylaşım ayı olduğunu kaydeden Başkan Tahmazoğlu, “Ramazan ayı yardımlaşma ve Kur’an ayıdır. Biz bütün aylarda yaptığımız aile ziyaretlerimizi Ramazan ayında da sürdürmeye devam ediyoruz. Ziyaretler sırasında hazırlamış olduğumuz gıda paketlerini ailelerimize dağıtacağız. Ramazan ayının ruhuna ve manasına uygun birlikteliğimize devam ediyoruz. Ramazan Ayının tüm ailelere huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, ziyaretler sonrasında çocuklara oyuncak dağıtarak, mahalle sakinleriyle sohbet etti.

Ziyaret edilen Atılmış, Sezgin ve Şahin aile bireyleri ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Her zaman olduğu gibi Ramazan ayında da bizden desteklerini esirgemediler” şeklinde konuştu.

YAŞAM
Haber Merkezi
14.06.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin