Tahmazoğlu, çorba kasesi alacak

Tahmazoğlu, çorba kasesi alacak

Şahinbey Belediyesi düzenleyeceği ihale ile 1 milyon 175 bin adet çorba kasesi satın alacak. 18 Ocak’ta düzenlenecek ihalede ayrıca kaşık seti, çay bardağı, sofra bezi ve karıştırıcı satın alınacak.

PEKİ, İHALEYLE NELER ALINACAK?

Şahinbey Belediyesi tarafından alınacak olan ürünler şu şekilde sıralandı;

“Toplam 11 Kalem, 5 Kısım; 1.150.000 Adet Kaşık Seti, 3.500.000 Adet Çay Bardağı ve Karıştırıcı, 10.000 Adet Sofra Bezi, 1.175.000 Adet Kase (Çorba, Aşure, Pilav), 1.500.000 Adet Çorba Bardağı, 250.000 Adet Tabldot (3 Gözlü ve 5 Gözlü) Ürünler idarenin (Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünün) istediği oranda ve belirlediği yere peyderpey teslim edilecektir. Ürün teslim miktarları ve teslim zamanları idare tarafından belirlenecektir. İşin süresi sözleşmenin imzalanmasına müteakiben başlayacak olup 15.12.2018 tarihinde bitecektir. Ürünler idarenin istediği oranda ve belirlediği yere peyderpey teslim edilecektir. Ürün teslim miktarları ve teslim zamanları idare tarafından belirlenecektir. Yüklenici firma teslimatlarda herhangi bir gecikmeye neden olmayacaktır. Gecikmelerden doğan sonuçlardan yüklenici firma sorumludur. İdarenin siparişine istinaden ürünler, idarenin istediği yere 3 gün içerisinde teslim edilecektir. Teklif edilen ürünlerin nakliyesi, indirmesi ve istifi yüklenici firmaya aittir. Yüklenici firma depo görevlisinin gösterdiği yere indirme ve istif yapacaktır.”

GÜNDEM
Bülent Öner
4.01.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin