Tarım Kredi Kooperatifleri’den 4 yıl vade imkanı

Tarım Kredi Kooperatifleri’den 4 yıl vade imkanı

Tarım Kredi Kooperatifleri çiftçinin tarlasını sürmesi ve işlemesi için kullanacağı tüm tarımsal alet ve makinalara 4 yıl vade imkanı sunuyor.

Daha önce çiftçiye 3 yıl olarak kullandırılan tarımsal araç yatırım kredisi 4 yıla çıkartıldı.

“TARIMSAL ARAÇ-GEREÇLER ÇİFTÇİ İÇİN BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR”

Gaziantep Tarım Kredi Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, daha önce 3 yıl olarak kullandırılan kredilerin artık 4 yıl olarak kullandırıldığını söyledi.
Çiftçinin tarlasını sürmesi ve işlemesi için kullanacağı tüm tarımsal alet ve makinalara kredili olarak ulaşabileceğinin altını çizen Aksoy, “Çiftçilerimizin ve ortaklarımızın tarımsal faaliyetlerini sürdürebilmeleri için büyük önem taşıyan tarımsal araç ve gereçlere artık kredi kullanarak 4 yıl vade ile alabileceğini” söyledi.

“ÇİFTÇİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Gaziantep Tarım Kredi Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, kurum olarak Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol üstlenen çiftçilerin her zaman yanlarında ve destekçisi olduklarını söyledi.

Çiftçiye her türlü desteği vermeye devam edeceklerini söyleyen Aksoy, üreten çiftçiyi her zaman bir adım öteye taşımak Tarım Kredi kooperatiflerinin önceliğidir. Çiftçimizin ne kadar zor şartlarda üretim yaptığını biliyoruz bu yüzden onların yükünü hafifletmek için kurum olarak elimizden ne geliyorsa yapıyoruz” dedi.

EKONOMİ
Kubilay Han Demir
30.10.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin