Tatilbudur ailesi Pashaman Turizmi ziyaret etti

Tatilbudur ailesi Pashaman Turizmi ziyaret etti

Tatilbudur Acentalar Sorumlusu Barış Çelik ve Kadir Bektaş Gaziantep Tatilbudur Yetkili Acentası Pashaman Turizm Genel Müdürü Erhan Şahin’i ziyaret ederek bölge turizmi ile karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular.

“GAZİANTEP’E GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİZ”

Pashaman Turizm Genel Müdürü Erhan şahin, Tatilbudur ailesi olarak 2020 yılı erken rezervasyonun yüzde 50 indirimlerinin devam ettiğini, tatil yapacak vatandaşların tatilbudur kalitesi ve farkıyla acele ederek indirimlerden zaman geçmeden faydalanması gerektiğini söyledi. Tatilbudur Acentalar sorumlusu Barış Çelik ve Kadir Bektaş ise Gaziantep kültürel bir mirasa sahip olan Gastronomi kenti olan güzel bir kent olduğunu, Gaziantep için Tatilbudur ailesi olarak elimizden gelen tüm desteği vereceklerini dile getirdiler.

KARADENİZ TURLARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Pashaman Turizm Genel Müdürü Erhan Şahin Gaziantep çıkışlı Karadeniz Turları, Ege Akdeniz Turlarının Yaz sezonunda her hafta sonu kesin kalkışlı turlarımızın profosyonel ekiplerimizle müşteri memnuniyetinin en üst noktada karşıladıklarını dile getirdi. Tatilbudur Acentesi olarak Yurt İçi Tatil Programları, Yurt dışı Turlar, Kültür Turları, Kıbrıs Turları, Termal Turlarını gerçekleştirerek Gaziantep Turizmine büyük bir ivme kazandırdıklarını dile getiren Şahin, 2020 Yılının başarılı bir yıl geçeceğini tatil Kültürünün artık insanların zorunlu bir ihtiyaç olduğunu o yüzden erken rezervasyon indirimlerini kaçırmadan Tüm misafirlerimizin en iyi şekilde Tatil programlarının TATİLBUDUR Yetkili Acentası PASHAMAN Turizme beklediklerini dile getirdi.
>>>ZAHİDE ÖNER

GÜNDEM
Haber Merkezi
13.02.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin