Teşekkürler Gaziantep

Teşekkürler Gaziantep

Fenerbahçe Gaziantep spor okulları kuruluşunun 15.yılını kutluyor; Gaziantep’in futbolcu fabrikası olan Fenerbahçe Gaziantep spor okulu kurulduğu günden bu yana birçok başarılı çalışmalara imza atarak taraflı tarafsız herkesin gönlünde özel bir yere sahip oldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Fenerbahçe Gaziantep spor okulları koordinatörü Mahir YILMAZ kuruluşumuzun 15.yıl dönümü kutladığımız bu günlerde tüm hemşerilerimize son teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yaptığımız her çalışmanın hemşerilerimiz tarafından takdir görmesi bizi çok mutlu etmiştir ilk günkü heyecanımız ve çalışma azmimiz ile Futbol olarak zor günler geçiren şehrimize ve çocuklarımıza bu zor süreçte katkı sağlamak onlara yardımcı olmak bir hemşerileri olarak beni çok mutlu etmektedir.

Bu bağlamda 15.kuruluş yıl dönümümüze özel kayıt yaptıran tüm kardeşlerime antrenmanda kullanacağı Forma, şort ve çorabını bir teşekkür mahiyetinde hediye ediyoruz 2003 ile 2011 yılları arası doğan tüm gençlerimizi ve çocuklarımızı hangi takımlı olursa olsun okulumuza davet ediyoruz dedi.

GÜNDEM
Haber Merkezi
14.02.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin