TRAFİK “SAKİN”LİĞİ Ekmeğe muhtaç etti…

TRAFİK “SAKİN”LİĞİ Ekmeğe muhtaç etti…

Kimisi piyasanın etkisiyle alım gücünü yitirirken, kimisi de yapılan uygulamalarla iş yapamaz hale gelip yardıma muhtaç oldu.

Fotoğraftaki kişi Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğünün karşısında 20 yılı aşkın bir süredir arzuhalcilik yapan Seyit Ahmet Geniş.
 
Gaziantep Trafik Şube Müdürlüğü’nün bir süre önce Ordu caddesindeki yeni yerine taşınmasıyla birlikte civardaki trafik işlemleri ile uğraşan ve iş takibi yapanlar da Trafik Şube Müdürlüğüne yakın yerlere taşındı.
 
Ancak, dükkan tutacak ve kira ödeyecek gücü olmayan ve 20 yılı aşkın bir süredir, Emniyet Müdürlüğünün karşısında küçük bir masanın üzerindeki daktilosuyla arzuhalcilik yapan Seyit Ahmet Güneş, o bölgede barınacak yeri olmadığından gidemedi.
 
İçinde bulunduğu ekonomik şartları gereği halen eski yerinde devam etmek zorunda olduğundan ve günde neredeyse bir kişinin bile dilekçe yazdırmak için uğramadığından ekmek parası bulamaz hale geldi.
 
Seyit Ahmet Yurttaş, ramazanlık günün de gelmesiyle birlikte çözümü yardım toplamakta buldu ve şu an emaneten bulunduğu iş yerinin camına “Ramazan yardımı kabul edilir” yazan bir tabela asarak hayır sahibi vatandaşların yardımını bekliyor.

HABER//AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
6.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin