Türkmen çocuklar doyasıya eğlendiler

Türkmen çocuklar doyasıya eğlendiler

Gaziantep Türk Eli Gönüllü Gurubu üyelerinin öncülüğünde kentte yaşayan Türkmen ailelerin çocuklarına sömestri hediye olarak sinema keyfi yaşatıldı. Gurup üyelerinden Fatma Özdoğuş ile Emine Şener, Gaziantep’te yaşayan sığınmacı Türkmen ailelere yönelik yardım organizasyonlarının aralıksız şekilde sürdürüldüğünü anlattılar.

M1 ALIŞ VERİŞ MERKEZİ’NDE NAKIP ALİ SİNENMASINDA FİLM KEYFİ

Gaziantep’te yaşayan sığınmacı yoksul Türkmen ailelere yönelik yardımlarıyla dikkat çeken Gaziantep Türk Eli Gönüllü Gurubu üyelerinin çalışmaları aralıksız bir şekilde sürüyor. Gönüllü gurubun üyeleri Fatma Özdoğuş ile Emine Şener öncülüğünde 60 çocuk Rafadan Tayfa adlı filmi izlediler. Filmin ardından yemek yiyen çocuklara ayrıca küçük hediyeler dağıtıldı.

ÇOCUKLAR BÜYÜK KEYİF YAŞADILAR

Suriyeli Türkmen çocukların beğeniyle izlediği filmin ardından M Alış Veriş Merkezinde yemek yendi. Yemeğin ardından küçük hediyelerin dağıtıldığı çocuklar unutamayacakları bir gün yaşadılar. Günün sonunda çocuklar kendilerine öncülük eden büyüklerine teşekkür ettiler.
AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
29.01.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin