Uçak seferleri arttı

Uçak seferleri arttı

Yaz tatilinin başlamasıyla birlikte Gaziantep’te günde 20’ye yakın uçak seferi gerçekleştiriliyor. Ulaşımda rekabetin artmasıyla birlikte uçak bilet fiyatlarının düştüğüne dikkat çeken Pasha Turizm Genel Müdürü Erhan Şahin, uçak seferlerine çoğu zaman doluluk yaşandığını anlattı.

“ULAŞIMDA REKABET UÇAK SEFERLERİNDE FİYATLARIN DÜŞMESİNE NEDEN OLDU”

Gaziantep’te yerleşik Pasha Turizm Genel Müdürü Erhan Şahin, kentten her gün 7 ile 10 bin kişi arasında değişen rakamlarla uçak seferlerinin gerçekleştiğine dikkat çekti. Pasha Turizm Genel Müdürü Erhan Şahin, “Gaziantep’te günlük 20’ye yakın uçak seferi bulunmakta. Uçak seferleri yıllar önce 1 adet uçak bileti 5 otobüs fiyatı kadardı. Şu an rekabetin oluşması ve sefer sayılarının artması sebebiyle Özel günler haricinde Uçak biletleri Otobüs biletleri ile aynı fiyatta seyrediyor. Gaziantep te Uçak yolcu kapasitesi günde ortalama kış günü Yedi bin ile On bin kişi arasında değişiyor. Kış ayları olması sebebiyle insanlar Otobüs yerine Uçak ile seyahat etmek istiyorlar. Gaziantep havalimanının olumsuz hava şartlarından dolayı İptal edilen Uçak seferleri müşterilerine yansıtılmadan para iadesi sunulmaktadır” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZ TATİL PROGRAMLARINDA ERKEN REZARVASYONLARDAN FAYDALANMALI”

Pasha Turizm Genel Müdürü Erhan Şahin “Tatil programlarında Kış ayları dolayısı ile erken tatil Programındaki yüzde 50 oranındaki indirimlerden dolayı yoğunluk yaşanmaktadır. Müşterilerimiz 100 liralık otel konaklamalarını bu sayede 50 lira gibi rakamlarla kışın aldığı tatil rezervasyonunu yaz sezonunda indirimli bir şekilde faydalanmaktadır” şeklinde konuştu.

GÜNDEM
Fatih Çeliktürk
27.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin