Üniversite çevresinde sessizlik hakim

Üniversite çevresinde sessizlik hakim

Koronavirüs tehdidi karşısında alınan önlemler çerçevesinde İçişleri Bakanlığı tarafından alınan kararlar gereğince ülke genelinde kafe ve kıraathane tarzı yerler ikinci bir emre kadar kapatıldı. Bu kararın ardından Gaziantep Üniversitesi çevresinde yer alan onlarca kafeterya ile kıraathane kapatıldı.

HER GÜN BİNLERCE ÖĞRENCİNİN DOLAŞTIĞI ALANLAR BOŞALDI

Gaziantep Üniversitesi çevresinde yer alan onlarca kafeterya ile kıraathane koronavirüsle mücadele kapsamında geçici süreyle kapatıldı. Bu kararın ardından kent genelinde kafeterya ile kıraathaneler kapatılınca insan yoğunluğuyla dikkat çeken Gaziantep Üniversitesi çevresinde in cin top oynamaya başladı.

ÖĞRENCİLERİN ÖNEMLİ BÖLÜMÜ BABA EVİNE GİTTİ

Eğitime ara verilmesinin ardından Gaziantep Üniversitesinde öğrenim gören öğrencilerin önemli bölümü evlerine döndü. Yoğunluğuyla dikkat çeken Gaziantep Üniversitesi çevresinde ise öğrencilerin yokluğunda büyük bir sessizlik yaşanıyor.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
20.03.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin