"USTALIK DÖNEMİM FARKLI OLACAK"

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, belediye başkanlığını çok önemsediğini dile getirerek, yenide dönemde de başkan adayı olacağının sinyalini verdi.
"USTALIK DÖNEMİM FARKLI OLACAK"

Katıldığı bir tv programında siyasi yaşamında her alanda önemli işler yaptığını anlatan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, belediye başkanlığı görevinin tam kendisine göre bir iş olduğunu dile getirdi. "Belediye başkanlığı tam benim işim. Neden mühendisim ve bir anneyim" şeklinde konuşan Fatma Şahin, ustalık dönemine dikkat çekerek yeniden aday olacağını sinyalini verdi.

BAŞKAN ŞAHİN YENİDEN ADAY OLACAĞININ SİNYALİNİ VERDİ
"Belediye başkanlığı benim kişiliğimle çok uyuşuyor, mühendisim ve bir anneyim. İnşallah ustalık döneminde bunu tüm dünyaya kanıtlayacağım" şeklinde konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yeni dönemde de belediye başkan adaylığı için düğmeye basmış oldu. "Belediye başkanlığı tam benim işim" diye konuşan Şahin'in sözleri Ak Parti kadar muhalefet çevrelerinde de büyük yankı buldu.

"BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM BENİM İŞİM"
"Bir çocuğa, bir gence, hayata, yaşama, bir kadına, bir engelliye dokunmak için sana büyük fırsatlar veriyor. İşte bu yüzden; Belediye başkanlığını önemsiyorum" şeklinde konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in bu sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Şahin'in yenide dönemde de "Ustalık dönemi olacak" söyleminin yer aldığı program kaydı izleme rekoru kırdı.

GÜNDEM
Bülent Öner
2.12.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin