“UYUŞTURUCU ÇAĞIMIZIN VEBASI”

Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, kent genelinde devam eden uyuşturucuyla mücadelede “kararlılık” mesajları verdi.
“UYUŞTURUCU ÇAĞIMIZIN VEBASI”

Gaziantep’te son 3 aydır uyuşturucuya yönelik sürdürülen etkin operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, sağanak yağış nedeniyle kısa bir süre ara verilen operasyonların yeniden etkin şekilde sürdürüldüğünü anlattı. “Uyuşturucu çağımızın vebası” şeklinde konuşan Zeybek, GESON Başkanı Ömer Küsbeoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu. Zeybek, “Gaziantep’te dehşet rakamlar var, bu rakamlar Valiliğimiz tarafından açıklanacaktır” diye konuştu.

ESNAF TEMSİLCİLERİ OPERASYONLARA TAM DESTEK VERDİ

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ömer Küsbeoğlu ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Gaziantep’in başarılı İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Hakimiyet muhabirinin sorularını yanıtladı. Zeybek, uyuşturucu operasyonlarıyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında kararlılık mesajı verdi. Esnaf temsilcilerinin çalışmalarından dolayı tam desteğini anlan Zeybek, “Bugüne kadar 6 büyük operasyon yaptık. Devletimiz tüm gücüyle, kuvvetiyle uyuşturucu ile mücadeleye kararlı. Türkiye genelinde bu mücadele sürüyor. Gaziantep’te dehşet rakamlar var, bu rakamlar Valiliğimiz tarafından açıklanacaktır. Uyuşturucu çağımızın vebası, bununla etkin şekilde mücadele ediyoruz” şeklinde konuştu.

“STK TEMSİLCİLERİNİN BİZLERİ YÖNLENDİRMESİ ÖNEMLİ”

GESOB Başkanı Ömer Küsbeoğlu’na çalışmalarında başarılar dileyen Gaziantep İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, “Gaziantep’te göreve başlayalı 100 gün oldu. Bize verilen itimada layık olmaya çalışıyoruz. Gaziantep halkının güvenlik algısı o kadar yüksek ve güvenliğe çok önem veriyorlar. Küreselleşen dünyada, güvenlik çok önemli bir unsur. İnsanlar, artık her şeye kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Gaziantep halkının farkındalığı çok yüksek. Vatandaşlarımız ile karşılaştığımızda bizlere destek verdiklerini belirtiyorlar. Olumsuz konuları da dinleyerek gerekeni yapıyoruz. STK’lar, odaların bizleri yönlendirmesi önemli. Toplumun içinde yaşıyorlar, toplumun taleplerini alıyorlar” diye konuştu.

“EMNİYET MÜDÜRÜMÜZE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ”

GESOB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Küsbeoğlu, “Sayın Emniyet Müdürümüz, göreve geldiği ilk günden bu yana şehrimizde başarılı işlere imza attı. Kendilerini ziyaret ettiğimiz zaman esnaflarımızın durumunu anlattık. Çalışmaları ile bizlere destek oldular. Yoğun iş programı içerisinde bizleri ziyaret ettiler, kendilerine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
9.01.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin