Uzer kamuoyundan özür diledi

Uzer kamuoyundan özür diledi

Gaziantep'te Gaziray Banliyo Hattı Projesinin test sürüşü sırasında sarf ettiği "Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar" sözüyle ilgili Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer'den özür mesajını sosyal medya hesabından paylaştı. Uzer yanlış anlaşıldığını anlattı.

Trenin sürüldüğü sırada çevredeki vatandaşlara el sallayan bazı vatandaşlara “Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar” ifadelerini kullandı. Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Ahmet Uzer, o sözlerden dolayı özür diledi:

“Dün sevinç ve gururun yaşattığı aşırı coşku haliyle şaka kabilinden lafzen sarf edilen, aklen ve kalben ise asla kabul edemeyeceğim sözlerden ötürü hemşehrilerimden özür dilerim. Durumun, kastını aşmakla birlikte tahkir ve tezyif niyeti taşımayacağını en iyi hemşehrilerim bilir.”

GÜNDEM
Bülent Öner
24.03.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin