Vali Gül, uyarılarını sürdürüyor

Vali Gül, uyarılarını sürdürüyor

Gaziantep Valisi Davut Gül, koronavirüsle mücadele sürecinde vatandaşları sosyal medya hesapları üzerinde uyarmaya devam ediyor.

Koronavirüs salgını ile mücadele sürüyor. Salgınla mücadeleye ilişkin açıklamalarda bulunan ve mücadelenin önemini her fırsatta anlatan Gaziantep Valisi Davut Gül, vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Vali Gül, kurallara uyulmasının önemli olduğunu söyledi. Vali Gül, “Herkes kurallara uyarsa, hayat normalleşir. Okulların açılması idari kararlarla değil hepimizin elinde! Zorunlu olmadıkça aynı evde yaşadıklarımızın dışındaki kimseyle iş haricinde görüşmemek bu sorunun çözümüne büyük katkı sağlar.”

Kontrollü yaşamın önemine değinen Vali Gül, "Aşı bulunana kadar kontrollü yaşam sürmemiz gerekiyor. Yeme içme mekanları salgının yayılmasına ortam sağlıyor. Yoğunluğu azaltmak için çalışanlar dahil, kişi başına asgari 6 metrekare alan düşmesi şartıyla azami 60 kişilik toplu yemek yapılabilecek” ifadelerini kullandı.

GÜNDEM
Merve Tanrıöver
14.09.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin