VALİ YERLİKAYA'YA GALATASARAY FORMASI

VALİ YERLİKAYA'YA GALATASARAY FORMASI

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik ile birlikte Vali Ali Yerlikaya’yı ziyaret ederek, sarı-kırmızılı forma hediye etti.

Vali Yerlikaya makamında ağırladığı Başkan Cengiz ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini belirterek misafirleriyle bir süre sohbet etti. Ziyarette Vali Yerlikaya LYS’de tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye çapında başarı elde eden Gaziantepli öğrenci Berke Körlü’nün Galatasaray Lisesi'nde okuma isteğini dile getirerek, Başkan Cengiz’den bu konuda destek beklediğini bildirdi. Başkan Cengiz de başarılı öğrencilerin eğitimlerine destek olmaktan mutluluk duyacağını bildirerek, gerekli girişimlerde bulunacağını ifade etti.

Görüşmede Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz tarafından Vali Yerlikaya’ya üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı Galatasaray forması hediye edildi.

GÜNDEM
İHA
29.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin