WhatsApp'a yeni yetenek geldi

WhatsApp'a yeni yetenek geldi

WhatsApp, kullanıcıların birbirine gönderdiği video mesajlar için yeni bir özelliği devreye aldı. Artık WhatsApp kullanıcılarının hayatı daha kolay olacak.

WhatApp, kullanıcıların birbirine video dosyası veya video mesaj göndermesi halinde, işlerini kolaylaştıracak yeni bir özelliği devreye aldı. Facebook'un popüler mesajlaşma uygulaması bundan böyle, video dosyaları hem indirirken hem de seyretmeye izin verecek. Yani videolar artık stream formatında indirilecek.

Hem indir hem seyret dönemi 

Yeni özellik sayesinde kullanıcılar video dosyaları alırken, tüm dosyanın indirilmesini beklemek zorunda kalmadan videoyu seyredebilecek.  WhatsApp daha önce kullanıcıların birbirine video mesaj göndermesine izin veriyordu ancak canlı video görüşme özelliğini 15 Kasım'da devreye almıştı.

Yeni eklenen stream video özelliği ile de WhatsApp video iletişimine daha fazla odaklanacağının işaretini vermiş oluyor.

Kaynak :ShiftDelete.Net

GÜNDEM
Haber Merkezi
25.11.2016

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin