YAP-BOZ!

YAP-BOZ!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından İncilipınar Mahallesi’nin bazı cadde ve sokaklarında tamamladığı alt ve üst yapı çalışmaları bölgede yer alan işyeri sahiplerini mutlu etmişti. Uzun süren çalışmalar nedeniyle mağdur olan bölge esnafı tamamlanan çalışmaların ardından sıfır yapılmış olan asfaltın sökülmesi ve GASKİ tarafından yeniden çalışma başlatması karşısında isyan ettiler.

SIFIR ASFALT YAPILDI SONRA SÖKÜLDÜ

İncilipınar Mahallesi’nin merkezi cadde ve sokaklarında gerçekleştirilen çalışmalar uzun sürmüş ve bölgede bulunan işyeri sahipleri büyük mağduriyet yaşamıştı. Çalışmaların hızlandırılması yönünde işyeri sahiplerinin tepkilerini görmezden gelmeyen Büyükşehir Belediyesi bölgede ki çalışmaların hızla tamamlanması için gerekli önlemleri almıştı. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte iş merkezi ve işyeri sahipleri rahat bir nefes aldı. Fakat birkaç gün önce Gaziantep Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü tarafından sıfır yapılan asfalt söküldü ve alt yağı çalışmaları başlatıldı.

ALT YAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANMAMIŞ

İncilipınar Mahallesi’nde alt ve üst yapı çalışmalarının tamamlanmasına rağmen yeni yapılmış olan asfaltın yeniden sökülmesi karşısında bazı işyeri sahipleri, “Madem alt yapı çalışmaları tamamlanmamıştı. Neden bu yollara sıfır asfalt yapıldı. Yazık günah değil mi? Bölgede daha önce yapılan alt ve üst yapı çalışmalardan dolayı aylarca mağduriyet yaşadık. Bu sokaklara çalışmalardan dolayı doğru düzgün müşteri bile gelmedi. Tam işler bitti rahatladık derken şimdide yeni yapılmış asfaltlar söküldü ve GASKİ tarafından alt yapı çalışmalarına başlanıldı” şeklinde konuştular.

ÖZEL HABER
Bülent Öner
29.06.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin